Данас је у свечаној сали Скупштине општине Шид, одржан пријем ученика основних и средњих школа из наше општине. Поред представника ученичких парламената, били су присутни и представници Предшколске установе. Нашу школу представљали су председник Ученичког парламента Небојша Кошутић и  заменик председника Кристина Пантић. Састанак је био интерактиван. Ученици су имали прилику да постављају питања председнику општине Шид, господину Зорану Семеновићу, на која је он стрпљиво одговарао. Такође су се захвалили на свему што је до сада урађено. Било је озбиљних, али и маштовитих предлога и сви су награђени поклоном- књига за сваког од присутних ученика. Ђаци су се овом приликом  могли упознати и са радом Општине Шид као и са низом пројеката који се на територији општине реализују. Председник општине је поручио ђацима да треба што боље да упознају своју општину, њену историју, традицију и културу.